web
web

ساخت كاردستي كودكانه جديد

ساخت كاردستي يكي از فعاليت هاي معمولا مورد علاقه كودكان است كه مي تواند آنها هم سرگرم كند و هم به آنها نحوه استفاده از وسايل و اقلام مختلف را براي ساخت كاردستي آموزش دهد البته اگر بتوانيد كاردستي هاي جديد كودكانه براي كودك خود فراهم كنيد حتما ساخت كاردستي كودكانه جديد براي كودك شما جذاب تر هم خواهد شد.

هر چه بتوانيد فرآيند ساخت كاردستي را براي كودك جذاب تركنيد بهتر مي توانيد كودك را درگير نموده و او را آموزش دهيد شما مي توانيد ايده هاي مختلفي براي كاردستي بدست آوريد و از كودك بخواهيد با اقلامي كه در دسترس هستند آنها را بسازد ساختن كاردستي فوايد زيادي براي كودك دارد ازجمله اينكه مي تواند هماهنگي بين چشم، دست و ذهن كودك ا افزايش دهد چون براي ساخت كاردستي به هر سه اين ها نياز دارد. از طرف ديگر وقتي كودك مراحل ساخت كاردستي كودكانه جديد را در ذهن خود تصور مي كند سپس آن را در واقعيت مي سازد و به آن واقعيت مي بخشد باعث افزايش اعتماد به نفس كودك مي شود چون مي بيند كه آنچه درذهن داشته را توانسته در واقعيت ايجاد كند از طرف ديگر كودك وقتي مي تواند چيزي را ايجاد كند و ان را به عنوان توامندي خود به ديگران عرضه كند و از آنها بازخور دريافت كند باعث مي شودفرآيند اجتماعي شدن كودك تسهيل شده و كودك راحت تر بتواند در جامعه با ديگران ارتباط برقرار نمايد. از طرف ديگر لازم است بدانيد كه براي ساخت كاردستي كودكانه جديد لزوما به مواد با قيمت بالا و وسايل زيادي نياز نداريد حتي مي توانيد با ايده هاي ساده و با استفاده از وسايل و اقلام دورريختني كاردستي بسازيد و كودك خود را سرگرم كنيد

يكي ديگر از مزاياي سخت كاردستي بصورت گروهي اين است كه كودكان همكاري و كار تيمي را تمرين مي كنند و ياد مي گيرند وقتي مراحل سخت يك كاردستي را بين كودكان مختلف تقسيم كنيد آنها بياموزند كه مي توانند با كمك يكديگر و همكاري نتايجي را بدست آروند كه تنهايي نمي توانند به آن برسند.

با همه اين فوايد توصيه مي كنيم همواره به دنبال ايده هاي ساخت كاردستي كودكانه جديد باشيد و براي كودكتان فرصت يادگيري و سرگرمي را فراهم كنيد

در سايت وولك ايده هاي زياد براي ساخت كاردستي وجود دارد مي توانيد آنها را ببينيد و با فراهم كردن لوازم و وسايلي كه براي ساخت آنها مورد نياز هست كودك خود را تشويق كنيد كه در فرآيند ساخت كاردستي با شما همراهي كند نكته مهم ديگر اين است حتما لازم نيست كودك كاردستي را با همان كيفيتي كه در ويدئو نمايش داده شده بسازد بلكه مهم است تلاش كند و بخواهد كه به نتيجه و هدف برسد تلاش و انگيزه براي رسيدن به هدف قسمت بزرگي از پيشرفت پيش نياز هاي پيشرفت است پس اگر كودك شما نتوانست كاردستي را با همان كيفيتي كه در ويدئو هست بسازد او را هرگز سرزنش نكنيد و تلاش او براي رسيدن به هدف را هر چند نتوانسته هدف را بطور كامل محقق كند تشويق كنيد.

سايت وولك منبع قابل اعتمادي براي بازي، آموزش و سرگرمي كودكان است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۲۵:۱۵ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

همانطور كه مشخص است كاغذ سنگي محصولي نوشتاري است و براي يادداشت يا توليد وسايلي با ضخامت زياد مانند مقوا كاربرد دارد . شما براي خريد كاغذ سنگي بايد اطلاعات دقيق داشته باشيد البته برخي از افراد هم براي خريد خط توليد كاغذ سنگي اقدام مي كدر صنعت چاپ موجب مي شود مركب كمي مصرف شود و به خدمات ديگري نياز نباشد.

در توليد كتاب هاي با ارزش موجب ماندگاري و طول عمر بالاي اين كاغذ مي شود. در توليد ظروف يكبار مصرف نيازي به روكش براي ضد آب كردن ظروف نيست. توليد كاغذ ديواري هاي با كيفيت و طول عمر بالا با اين كاغذ امكان پذير است. از انرژي هاي تجديد ناپذير، آب و انواع اسيد ها استفاده نمي شود. حفاظت از طبيعت با توليد كاغذ سنگي به جاي ديگر كاغذ ها امكان پذير است. انرژي به ميزان ناچيزي براي توليد كاغذ به كار گرفته مي شود. توليد فاضلاب هاي صنعتي، زباله خشك و قطع درختان به طور چشم گيري كاهش مي يابد. زمان و همچنين هزينه كمتري براي توليد كاغذ مصرف مي شود. كاغذ توليد شده كاملا بهداشتي و خنثي بوده همچنين با هيچ ماده اي واكنش نمي دهد.

علاوه بر همه اين ويژگي ها شما با خريد خط توليد كاغذ سنگي مي توانيد براي جوانان اشتغال ايجاد كنيد .

ويژگي هاي خط توليد كاغذ سنگي پيشنهادي ما:

امكان توليد انواع ورقهاي رنگي

امكان توليد ورق يك لايه تا سه لايه

 امكان لمينيشن كاغذ سنگي با انواع مواد (پارچه ، متالايز ، …) در حين توليد

استفاده از بهترين برندهاي بين المللي در قطعات مصرفي

امكان افزايش ظرفيت توليد در هر خط متناسب با نياز مشتري و از افزايش بازده داخلي سرمايه گذاري

كنترل اتوماتيك ضخامت ورق توليدي و لذا حفظ راندمان بسيار بالا در توليد و جلوگيري از توليد ورقهاي غير استاندارد و كاهش ضايعات

امكان توليد يك و يا هر دو طيف كاغذ سنگي به درخواست مشتري (ورق نرم با جرم حجمي زير ۱ و ورق شق و رق با جرم حجمي حدود ۳/۱

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۲:۴۹ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

 

داشتن تنوع در تدريس ، ساخت كاردستي ، نقاشي و حتي اسباب بازي ك از مهم ترين ويژگي هايي است كه در بهترين مهد كودك اردبيل بايد وجود داشته باشد . همچنين اگر كودك شما از دوره شيرخواري تا نوپايي يا بزرگتر در مهد كودك اردبيل باشد بايد اين طيف را تغيير دهند تا تنوع براي فرزندتان رعايت شود . نكته مهم ديگر ، كاركنان مهد كودك اردبيل هستند . معمولا مربيان كه در مهدكودك كار مي كنند ، تخصص لازم را ندارند و بايد دقت كنيد كاركنان مهد كودك تخصص خود را از دانشگاه معتبري گرفته باشند . مهد كودك اردبيل بايد برنامه غذايي مناسبي به فرزند شما بدهد تا فرزندتان در نبود شما سالم و سلامت باشد .

بهترين مهد كودك اروميه طبيعتا بايد ويژگي هاي يك مهد كودك خوب در اروميه را داشته باشند اما با توجه به ملاك هاي شخصي شما از بين مهد كودك هاي اروميه مي توانيد بهترين مهد كودك در اروميه را براي كودك خود انتخاب كنيد. به عنوان مثال موقعيت جغرافيايي مهد كودك اروميه اي كه براي كودك خود از بين بهترين مهد كودك هاي اروميه انتخاب مي كنيد بايد به محل سكونت شما نزديك باشد زيرا در صورتي كه مهد كودك اروميه اي كه كودك خود را در آن ثبت نام مي كنيد از محل زندگيتان دور باشد ممكن است كودك شما از رفتن به مهد كودك در اروميه دلزده شود. بنابراين به اين نكات مهم هرچند كوچك در هنگام انتخاب بهترين مهد كودك در اروميه براي فرزند خود نهايت دقت را به خرج دهيد.

مسلما بهترين مهد كودك ساري براي اين كه از مهد كودك ساري به بهترين مهد كودك ساري تبديل شود بايد ويژگي هاي خاص خود را داشته باشد تا از بقيه ي كودكستان ها متمايز شود. ليست مهد كودك هاي ساري مي تواند در انتخاب بهترين مهد كودك ساري براي كودكتان بسيار كمك كننده باشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۶:۵۲ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

تعمير گوشي موبايل توسط خودمان يا متخصص؟

در پاسخي كوتاه بايد گفت متخصص ! اما چرا؟!

با وجود كوچكي و ظاهر ساده اي كه دارند، براي سرويس و تعميرات موبايل، مانند ساير دستگاه ها و وسيله ها، وجود يك متخصص لازم است. همانطور كه در صورت خرابي ماشين به تعميرگاه مراجعه مي كنيد تا تعميركار(مكانيك) آن را سرويس كند؛ براي تعمير گوشي موبايل يا سرويس آن نيز بايد به تعميرگاه و متخصص مراجعه كنيد! متخصصان تعمير گوشي، با گذراندن واحدها و دوره هاي مختلف، و آشنايي با بخش هاي نرم افزاري و سخت افزاري موبايل، قادر به عيب يابي و تعمير گوشي موبايل مي شوند. يكي از مهم ترين مهارت هايي كه متخصص تعمير موبايل، بايد داشته باشد؛ قطعه شناسي تخصصي تجهيزات تلفن همراه مي باشد. متخصصي كه با ساختار سيستم عامل گوشي آشنا باشد؛ مسلما در عيب يابي راحت تر وسريعتر عمل كرده و متعاقبا تعميرات گوشي موبايل براي او آسان تر خواهد بود. براي تعمير گوشي آيفون مشكلات بسياري وجود دارد يكي از اين مشكلات بازيابي رمز اپل ايدي است .

مراحل بازيابي رمز اپل اي دي

همانطور كه مي دانيد به هنگام ورود به دستگاه جديد اپل، براي اولين بار، ملزم به وارد كردن يك گذرواژه و يك كد تاييد 6 رقمي هستيد. اگر اين سرويس را فعال كنيد، مي توانيد از طريق اپل آي دي به آي كلود نيز متصل شويد. اما اگر گذرواژه اپل آي دي خود را فراموش كرده ايد، روند زير را براي بازيابي رمز اپل ايدي فرا بگيريد:

1.رمزعبور iCloud خود را در iPhone يا iPad مجددا تنظيم كنيد

2.رمزعبور Apple ID خود را مجدداً در Mac تنظيم كنيد

  1. رمزعبور Apple ID خود را در وب سايت Apple ID تنظيم مجدد كنيد.

4.تنظيم مجدد گذرواژه iCloud خود را از طريق برنامه Find My iPhone

  1. تنظيم گذرواژه iCloud خود را با تأييد صحت دو مرحله فعال كنيد
  2. نحوه تنظيم مجدد يك حساب iCloud با گذرواژه

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۶:۲۹:۴۸ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

كاردستي خرگوش و حيوانات، جذاب و سرگرم كننده براي كودكان

كاردستي يكي از روش هاي خوب براي سرگرم كردن و آموزش دادن به كودكان است كودكان از طريق كاردستي مي توانند ياد بگيرند كه چگونه وسايلي مانند قيچي، چسب، كاغذ، مقوا، رنگ، مداد رنگي و .... را براي درست كردن چيزي كه قبلا وجود نداشته و فقط در حد يك فكر يا ايده بوده بكار بگيرند.

كاردستي هاي حيوانات گروهي از كاردستي ها هستند كه به دليل علاقه بچه ها به حيوانات مي توانند براي بچه ها بسيار جذاب باشند از بين حيوانات هم بعضي از آنها به دليل علاقه بيشتر بچه ها به ويژه اينكه مي توانند آنها را به عنوان حيوان خانگي هم داشته باشند مي توانند جذاب تر باشند مانند كاردستي خرگوش. خرگوش حيواني است كه بچه ها بخاطر ظاهر زيبا و ناز آن مي توانند ارتباط عاطفي خوبي با آن برقرار كنند و ساختن كاردستي خرگوش هم مي تواند براي آنها جذاب باشد. شما با مشاركت كودكتان مي توانيد با وسايل و اقلام نه چندان پيچيده و گران به ساختن كاردستي خرگوش بپردازيد و او را سرگرم كنيد در ويدئو بالا مي توانيد مراحل ساخت كاردستي خرگوش را ببينيد.

پيشنهاد مي كنيم حتما براي كاردستي خرگوش كودك خود اسم انتخاب كنيد و چه بهتر كه اين اسم را قبل از درست كردن كاردستي انتخاب كنيد و طي مراحل ساخت كاردستي خرگوش او را با اسم صدا كنيد مثلا گوش دراز، سفيد برفي، پشمك مي توانند اسامي مناسبي براي كاردستي خرگوش كودك شما باشند با اين مدل كاردستي ساختن كودك شما طي مراحل ساخت كاردستي با آن ارتباط عاطفي برقرار مي كند و بعد از آماده شدن بيشتر با آن سرگرم مي شود.

پس دست به كار شويد و طبق ويدئو بالا كاردستي خرگوش را براي كودك خود بسازيد تا هم او سرگرم شود هم آموزش ببيند ضمنا مي توانيد براي اينكه كودك شما بيشتر با خرگوش خود انس بگيرد براي او يك قصه هم كه قهرمان آن يك خرگوش است تعريف كنيد تا فرآيند ساخت كاردستي را براي او جذاب تر كنيد براي اينكار مي توانيد از قصه هاي سايت وولك كه در مورد خرگوش است استفاده كنيد قصه ها با كليك روي لينك هاي زير در دسترس شماست.

قصه صوتي بچه خرگوش شجاع

قصه صوتي باغچه خرگوش ها

قصه صوتي خرگوش سفيد خال خالي

در صفحه كاردستي سايت وولك مي توانيد ايده هاي زيادي براي ساخت كاردستي پيدا كنيد.

براي ورود به سايت كودك وولك روي آدرس زير كليك كنيد:

http://www.voolak.com/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۴۱:۴۸ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

تعمير موبايل و يا لوازم جانبي آن به صورت تخصصي و آنلاين تقريبا در تمامي شهر هاي ايران امكان پذير است ولي افراد بسياري هنوز با عدم اعتماد خود به تعميرات موبايل به صورت آنلايت ، مجبور مي شوند وقت خود ا صرف رفت و آمد كنند . اما اگر شركت يا تعميرگاهي معتبر به آن ها معرفي شود لازم نيست به دردسر بيفتند . از كار افتادن دوربين آيفون يكي از مشكلاتي است كه اكثر صاحبان موبايل با آن رو به رو هستند . البته تنها برند اپل نيست كه اين مشكل را دارد بلكه برند هاي ديگ نيز هستند كه به آن ها اشاره مي كنيم . كار نكردن دوربين در گوشي هاي آيفون، مي تواند دلايل مختلفي داشته باشد. از جمله اين دلايل مي توان به فعال بودن Voiceover در گوشي، به روز نبودن سيستم عامل گوشي، و ماژول دوربين اشاره كرد. اين مشكل اغلب در ميان آيفون 6 و plus 6 ديده مي شود. يكي از راه هاي برطرف كردن اين مشكل، بكاپ گيري از مدل قديمي تر يعني آيفون 5 مي باشد؛ اما اگر با اين كار هم مشكل دي اكتيو شدن دوربين برطرف نشد، بهتر است براي تعمير آيفون 6 خود به مراكز سرويس آيفون مراجعه كنيد.

خدمات تعميرات گوشي نوكيا

  • خدمات مربوط به مشكلات سخت افزاري در تعميرات گوشي نوكيا

رفع مشكلات مربوط به صفحه نمايش گوشي و تاچ (قابليت لمسي) آن

رفع تمام مشكلات مربوط به قطعات سخت افزاري يا بلندگو

تست سلامت قطعات

امكان تعويض قطعات آسيب ديده و جايگزيني آن ها با قطعات سالم و اورجينال

و …

بك آپ گيري (فايل پشتيباني) از فايل ها

نصب نرم افزار درخواستي كاربر يا رفع مشكلات و بدافزار ها

رفع كردن اختلالاتي كه باعث كند شدن يا هنگ كردن دستگاه ميشود

ريكاوري (برگرداندن) فايل هاي از دست رفته

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۱۷:۴۴ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

بهترين راه براي گرفتن مشاوره راه اندازي خط توليد كاغذ سنگي ، گفتوگو با متخصصين اين زمينه است . ابتدا بايد اطلاعات دقيقي در رابطه با كاغذ سنگي داشته باشيد و بدانيد با چه مزايا و معايبي رو به رو هستيد . كاغذ سنگي نيز همچون ديگر محصولات، مزايا و معايبي دارد كه به هنگام مصرف مشخص مي شوند. بيشتر بودن مزاياي كاغذ سنگي نسبت به معايب آن، سبب ميشود تا آن را كاغذي بهتر و برتر از كاغذ هاي سلولزي بدانيم.

ويژگي هاي كاغذ سنگي

از ويژگي هاي كاغذ سنگي كه آن ها را از كاغذ هاي سلولزي متمايز كرده است، مي توان به ضدآب بودن و مقاومت بالاي آن ها در برابر پارگي، حشرات و روغن اشاره كرد . چگالي كاغذ هاي سنگي در بازه ي (۰٫۸ – ۱٫۶) قرار دارد . سطح كاغذ هاي سنگي دانه دار نيست و برخلاف كاغذ هاي معمولي نرم و مسطح است . واكنش كاغذ سنگي با اكسيژن دود سمي گاز هاي گلخانه اي آزاد نمي كند . همه اين ويژگي ها كاغذ سنگي را از ديگر كاغذ ها مجزا مي كند .

مزاياي كاغذ سنگي

  • عدم آسيب پذيري در مقابل آب و روغن
  • كاغذ سنگي فرسوده نمي شود
  • كاغذ ستگي انسجام بيشتري دارد و فرسنوده و كهنه نمي شود

معايب كاغذ سنگي

  • كاغذ سنگي جذب آب ندارد
  • كاغذ سنگي دماي بالا را تحمل نمي كند

كاربرد خريد كاغذ سنگي

كاغذ هاي سنگي كاربرد هاي متفاوتي دارند ؛ بعضي از آن ها براي توليد ظروف يكبار مصرف مورد استفاده قرار مي گيرند و بعضي براي بسته بندي به جاي نايلون و پلاستيك مورد استفاده قرار مي گيرند و همه اين موارد به محيط زيست كمك مي كند . در توليدات كاغذ هاي پروشور و ساك دستي و به طور كلي كاغذ هايي با ضخامت بالا از كاغذ سنگي استفاده مي شود . در تهيه و توليد كارت ها اعتباري و بانكي و جعبه هاي محكم نيز كاغذ سنگي مورد استفاده قرار مي گيرد . مقاومت بالاي اين كاغذ موجب شده تا از آن در ساخت و توليد كالاهايي با ضخامت بيشتر استفاده شود . 

براي آشنايي بيشتر در رابطه با كاغذ سنگي مي توانيد به شركت آذرخش آدلي ايرانيان مراجعه فرماييد و از آن ها مشاوره بگيريد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۳:۵۳ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

هيچ محدوديتي براي قدرت خيال پردازي و تصور و خلاقيت يك كودك وجود ندارد پس تلاش كنيد تا مي توانيد قدرت تخيل و خلاقيت كودك خود را افزايش دهيد. هنر يكي از راه هاي افزايش خلاقيت كودك محسوب مي شود و يك از راه هاي افزايش خلاقيت از طريق هنر، ساخت كاردستي خلاقانه توسط كودكان است. تحقيقاتي كه در مورد خلاقيت انجام شده نشان مي شده خلاقيت موهبتي است كه در نهاد هر فردي بگونه اي وجود دارد و بايد پروش يابد به عبارت ديگر خلاقيت ديگر فقط يك موضوع ذاتي نيست و موضوعي اكتسابي تلقي شده و از طريق آموزش قابل ايجاد و تقويت است خلاقيت را مي توان به افراد به ويژه كودكان آموزش داد كودكان وقتي به ساختن كاردستي هاي خلاقانه مي پردازند مي توانند هر آنچه در واقعيت قابل ايجاد نباشد را تصور كنند و سپس بيافرينند كودكان مي توانند حيوانات، درخت، گل، پروانه را تصور كنند و سپس با استفاده از كاردستي آن را بيافرينند پس كاردستي به آنها كمك مي كند كه تخيل كنند و تخيل خود را در قالب يك كاردستي خلاقانه ايجاد كنند كودكان براي ساختن كاردستي لازم است كه مداد به دست بگيرند بكشند رنگ كنند ببرند بچسبانند و همه اين موارد نياز به هماهنگي بين دست، فكر و چشم دارد پس كودك مجبور مي شود كه از توانايي ها و مهارت هاي گوناگون خود بصورت همزمان استفاده كند و مهارت هماهنگي در او تقويت مي شود كودك در حين ساخت كاردستي خلاقانه الگوهاي جديدي را در ذهن خود ايجاد مي كند و در نتيجه ياد مي گيرد كه چگونه مهارت هي مختلف خود را بصورت هماهنگ استفاده كند و اين باعث ايجاد سينرژي يا هم افزايي در مهارت هاي كودك مي شود اين هم افزايي باعث ايجاد خلاقيت بيشتر دركودك مي شود.

كاردستي هاي خلاقانه باعث مي شود كودك بين ده ها رنگ و شكل به چالش كشيده شود بتواند انخاب كند و انتخاب هاي خود را با هم هماهنگ كند و اين موضوع باعث افزايش خلاقيت كودك مي شود و زماني كه خلاقيت كودك افزايش مي يابد كودك اعتماد به نفس پيدا مي كند و مي تواند با ترس كمتر با موقعيت هاي جديد مواجه شود و آنها را مديريت كند ضمنا ساخت كاردستي هاي خلاقانه مي تواند به يك تمرين كارگروهي نيز تبديل شود يعني كودك ياد بگيرد كه براي سخت يك كاردستي لازم است با ديگران همكاري نمايد مي توانيد مراحل ساخت يك كاردستي را بين چند كودك تقسيم كنيد و هر يك قسمت هاي مختلف يك كاردستي را درست كنند و در انتها با كنار هم قرار دادن قسمت هاي مختلف كاردستي نهايي شكل بگيرد اين موضوع باعث مي شود كودك متوجه شود كه مي تواند براي انجام يك كار مشترك با ديگران مشاركت نمايد و در نهايت همكي با هم يك خروجي ارائه نمايند و قدرت و تاثير همكاري و كار تيمي را درك كند اغلب كاردستي هاي خلاقانه داراي ساختار هاي به نسبت پيچيده اي براي ايجاد هستند پس كودك مجبور مي شود بين مهارت هاي مختلف خود مهارت هاي مختلف خود و با استفاده از حس هاي 5 گانه و ايجاد هماهنگي بين آنها يك خروجي توليد كند مثلا براي ساخت يك كاردستي خلاقانه لازم است بتواند تكه هاي مختلف كاغذ يا مقوا را ببرد رنگ كند وبهم بچسباند پس لازم است اين مهارت ها را با هم بكار گيرد و قدرت چند وظيفه اي بودن در كودك افزايش پيدا مي كند از طرف ديگر كودك مي آموزد كه تصميم گيري نمايد يعني تصميم بگيرد كه رنگ كاردستي را انتخاب كند و تصميم بگيرد كه جنس كاردستي خود را از بين پلاستيك يا مقوا انتخاب كند اين فرآيند به كودك كمك مي كند كه بتواند در موقعيت هايي كه با چند انتخاب مواجه است يكي را برگزيند و بقيه را كنار بگذارد. پس اگر به دنبال روشي هستيد كه كودك شما هم آموزش ببيند و هم سرگرم شد براي او مقداري وسايل كاردستي تهيه كنيد از او بخواهيد با كمك شما كاردستي خلاقانه درست كند و با اين كار مي توانيد چندين هدف آموزشي را در كودك خود دنبال كنيد

اگر دنبال تعداد زيادي ايده جديد براي ساخت كاردستي خلاقانه هستيد در سايت وولك قسمت كاردستي در دسترس شما هستند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۲۰:۲۶ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

لپ تاپ دستگاه هاي بسيار حساسي هستند كه در ساخت آن ها ظرافت بسيار زيادي به كار رفته است و همين امر باعث مي شود تا مجموعه اقدامات مربوط به تعميرات لپ تاپ نيز شغل و حرفه اي بسيار حساس و مهم باشد. كسب مهارت در تعميرات لپ تاپ اولويت اول را دارد زيرا يك تعميركار ماهر و حرفه اي در زمينه ي تعميرات لپ تاپ بايد توانايي لازم براي تعمير لپ تاپ ها را داشته باشد تا خسارت بيشتري به دستگاه ها وارد نكند. همچنين اگر زمان يا شرايط لازم را براي مراجعه به مركز تعميرات نداريد مي توانيد از امكانات مربوط به تعمير لپ تاپ در محل نيز استفاده كنيد. در اين روش با ثبت فرم توسط مشتري، كارشناس يا تعميركار حرفه اي در محل مورد نظر مشتري حاضر مي شود و با حضور خود مشتري براي تعمير دستگاه او اقدام مي كند.

يك تعميركار حرفه اي بايد با تمامي محصولات شركت هاي سازنده ي متفاوت آشنا باشد و قطعات سخت افزاري داخلي آن ها را به خوبي بشناسد. همچنين محصولات شركت هاي سازنده ي متفاوت با يكديگر تفاوت هاي جزيي نرم افزاري نيز دارند و يك كارشناس يا تعميركار حرفه اي در زمينه ي تعميرات لپ تاپ بايد به تمامي اين تفاوت ها كاملا مسلط باشد تا بتواند مشكلات مربوط به لپ تاپ ها را به طور صحيح عيب يابي كند.

محصولات اپل با ساير محصولات تفاوت نرم افزاري بسيار گسترده اي دارند بنابراين به عنوان مثال براي تعميرات آي مك خود بايد به يك مركز تعميرات تخصصي محصولات اپل مراجعه كنيد تا مشكل دستگاه شما را به طور صحيح عيب يابي كنند. ديجي بان يك مركز بسيار حرفه اي و مطمئن است كه مي توانيد لپ تاپ خود را از شركت سازنده اي با خيال راحت به اين مجموعه بسپاريد تا در كوتاه ترين زمان مشكل دستگاه شما را رفع كنند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۴:۴۲ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]

لپ تاپ ها كامپيوتر هايي قابل حمل هستند كه همين ويژگي آن ها باعث شده است تا كاربرد آن ها از كامپيوتر ها بسيار بيشتر شود و محبوبيت زيادي را در بين كاربران علاقمند به تكنولوژي كسب كنند. طبيعي است كه هر دستگاهي كه زياد مورد استفاده قرار گيرد، احتمال خرابي يا به وجود آمدن مشكلات متفاوت سخت افزاري يا نرم افزاري در آن نيز بالا مي رود. بسياري از كاربران علاوه بر كار هاي روزمره در شغل خود نيز نيازمند لپ تاپ ها هستند. با توجه به استفاده ي زياد در صورتي كه هرگونه مشكل سخت افزاري يا نرم افزاري براي لپ تاپ شما به وجود آمد حتما به يك مركز تعميرات تخصصي لپ تاپ مراجعه كنيد تا بتواند مشكل لپ تاپ شما را رفع كند.

در صورتي كه به يك مركز تعميرات حرفه اي مراجعه نكنيد، ممكن است تعميركار يا كارشناس موردنظر شما لپ تاپ شما را به طور صحيح عيب يابي نكند و عيب يابي نادرست باعث اشتباه پيش رفتن تمامي اقدامات مربوط به تعمير مي شود و خسارت بسيار بيشتري را به دستگاه وارد مي كند پس بهتر است در ابتدا به يك مركز تعميرات حرفه اي حتي براي رفع و تعمير كوچك ترين مشكلي مراجعه كنيد. بهتر است خودتان نيز براي تعمير لپ تاپ خود اقدام نكنيد. اگر زمان كافي براي مراجعه به مركز تعميرات نداريد مي توانيد از روش تعميرات لپ تاپ در محل استفاده كنيد.

در اين روش تعميرات لپ تاپ لنوو، تعميرات مك بوك، تعميرات imac يا تعميرات محصولات شركت هاي سازنده ي ديگر همگي در محل مورد نظر مشتري انجام مي شود. به اين صورت كه پس از ثبت شدن فرم توسط مشتري، كارشناس يا تعميركار ماهر و حرفه اي در زمينه ي تعميرات محصولات شركت سازنده ي دستگاه شما در محل مورد نظر مشتري با حضور خود مشتري به تعمير دستگاه مي پردازد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۱:۰۷ ] [ nouri ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر